Росія відмовилася від Великоднього перемир'я

Росія на засіданні Ради безпеки ООН відмовилася від заклику генсека організації Антоніу Гутерріша запровадити чотириденне Великоднє перемирʼя.

Про це повідомив Дмитро Полянський, заступник постпреда росії в ООН.

«Дуже брехливо та нещиро звучать заклики до миру та припинення вогню, які на на практиці є прагненням дати київським націоналістам і радикалам передишку для того, щоб вони могли перегрупуватися, отримати нові партії дронів, ПТУРів, ПЗРК, а також влаштувати провокації і запустити фейки про російських солдатів»

На додачу він повторив традиційні погрози російського керівництва довести до завершення завдання по «демілітаризації» та «деницифікації».

«Антоніу Гутерріш закликав встановити з 21 квітня «великоденну гуманітарну паузу» для організації гуманітарних коридорів і евакуації цивільних. Позиція московського фюрера була озвучена вже за декілька годин на Радбезі Послухайте і ви! Не мені ж одному це трійло регулярно терпіти», — прокоментував позицію росії Сергій Кислиця, представник України в ООН.

Нагадаємо, Антоніу Гутерріш запропонував встановити на території України «великоднє перемир'я» на чотири дні, починаючи з 21 квітня. МЗС України таку ініціативу підтримало.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Арахамія і Подоляк готові до переговорів у Маріуполі щодо евакуації