Росія виставляє «загороджувальні загони», щоб військові не тікали з війни — ГУР

Окупаційна влада встановлює так звані «загороджувальні загони», щоб російські військові не тікали з війни в Україні. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

У росіян спостерігається нагнітання панічних настроїв та небажання брати участь у війні через успішний контрнаступ українських захисників.

Ситуація також посилюється через невчасні та неповні виплати обіцяного грошового забезпечення. Більшість з тих,хто йшов на війну через гроші, зараз шукають можливості або повернутися в росію, або здатися в полон.

Велика кількість росіян зосередилиля біля російського кордону у районі Бєлгородській області. Вони не мають зв’язку з командуванням, також у них немає постачання їжі та боєприпасів.

«Щоб зупини масову втечу з поля бою, кремлівське командування посилює використання «перевірених» радянських методів «переконання». З перехоплених розмов окупантів стало відомо про встановлення тилу так званих «загороджувальних загонів», — зазначають у розвідці.

Зокрема, командирам 4-ої окремої мотострілецької бригади другого армійського корпусу надійшло повідомлення: «В тильній полосі виставлений загороджувальний загін. Всі війська, що відступають, будуть знищені. Наказ командувача номер 222. Довести до всіх постів».

Зазначається, що підрозділи, які захочуть відступити, будуть знищувати.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росія намагається викупити у країн Центральної Азії радянські боєприпаси — розвідка