Росіяни мають частковий успіх біля Вуглегірської ТЕС — Генштаб

Генштаб ЗСУ оприлюднив вечірнє зведення про ситуацію на фронті станом на 25 липня.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація з білоруськими військами залишається без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку в прикордонних районах Брянської та Курської областей росіяни утримують війська, щоб демонструвати свою присутність. Окупанти обстріляли з артилерії райони населених пунктів Михальчина Слобода Чернігівської області, а також Піски, Рясне та Білопілля Сумської області.

На Харківському напрямку противник веде обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії неподалік Харкова, Удів, Верхнього Салтова, Малинівки, Борщової та інших населених пунктів. Також росіяни завдали авіаударів біля Прудянки та Петрівки. ЗСУ завдали окупантам значних втрат на напрямку Цупівка — Дементіївка.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли в районах населених пунктів Норцівка, Богородичне, Петрівське, Адамівка, Привілля, Барвінкове, Костянтинівка, Нова Дмитрівка, Долина, Нова Миколаївка, Карнаухівка, Дібровне, Чепіль, Грушуваха, Мазанівка. Крім того, ворог завдав авіаційного удару поблизу Явірського. Загарбники намагаються поповнювати втрати.

На Краматорському напрямку росіяни обстріляли з артилерії райони Кривої Луки, Платонівки, Закітного, Сіверська, Верхньокам’янського, Званівки, Григорівки, Івано-Дар’ївки та Спірного. Також загарбники застосували авіацію біля Григорівкаи і Серебрянки.

Окупанти намагалися прорватися в напрямку Спірного та Івано-Дарʼївки, але отримали відсіч.

На Бахмутському напрямку ворожі обстріли зафіксовано в районах населених пунктів Нью-Йорк, Новолуганське, Кодема, Берестове, Білогорівка, Іванівське, Соледар, Майорськ, Бахмутське, Покровське, Яковлівка, Курдюмівка, Бахмут, Весела Долина, Зайцеве, Травневе.

Ворог завдав авіаударів неподалік Соледара, Покровського, Нью-Йорка та по території Вуглегірської ТЕС. Вів штурмові дії на напрямках Клинове — Покровське та Володимирівка — Покровське, але успіху не мав — з втратами відійшов. В районі Вуглегірської ТЕС окремі підрозділи ворога мають частковий успіх.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росіяни не ведуть активних дій. Ворог завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Кам’яна, Шевченко, Веселе та Полтавка.

На Південнобузькому напрямку тривають обопільні обстріли зі ствольної, реактивної артилерії та танків вздовж лінії зіткнення. Зафіксовано авіаудар неподалік Ольгиного. Значну увагу ворог приділяє повітряній розвідці БпЛА.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Gepard прибув. Що це за зенітний танк, який ЗСУ отримали від Німеччини (відео)