Росіяни намагаються наступати на Бахмут та Авдіївку — Генштаб

Російські війська зосереджують сили для наступу на Бахмут та Авдіїївку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація без змін. На Сіверському напрямку ворог не припиняє обстріли наших позицій у прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Слобожанському напрямку противник продовжує ведення бойових дій з метою утримання зайнятих рубежів.

На Харківському напрямку ворог вів обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії. Завдав авіаційного удару неподалік Верхнього Салтова.

Окупанти зазнали невдачі та відступили при спробі покращити тактичне положення в напрямку Тернова – Байрак.

На Слов’янському напрямку здійснив обстріли зі ствольної та реактивної артилерії і завдав авіаудару біля Дібрівного. Відзначено діяльність розвідувальних груп поблизу Довгенького та Долини, групи відійшли.

На Донецькому напрямку ворог зосереджує зусилля на веденні наступу на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Систематичним застосуванням засобів вогневого ураження противник намагається скувати дії наших військ та не допустити їх перекидання на загрозливі напрямки.

На Краматорському напрямку противник спробував наступати у напрямку Новолуганське – Івано-Дар’ївка. Отримав рішучу відсіч та відійшов.

На Бахмутському напрямку зворог збільшив інтенсивність задіяння авіації. Всі спроби просування у напрямках Роти – Вершина, Володимирівка – Яковлівка, Клинове – Зайцеве та Покровське – Бахмут успішно відбито. Окупанти з втратами відійшли назад.

У напрямку Відродження – Кодема окремі підрозділи ворога мають частковий успіх.

На Авдіївському напрямку окупанти вели штурмові дії у напрямку Мінеральне – Авдіївка, успіху не мали, відійшли. На напрямку Донецьк – Піски ворог має частковий успіх.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано численні обстріли, також авіаудар біля Мар’їнки. Біля останнього противник завдав ще й авіаудару.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджує зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні наступу підрозділів Сил оборони. Намагається відновити втрачене положення.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Голова ОВА розповів, чому не планується обов'язкова евакуація з Миколаївщини