Росіяни називають парад в країні «ганебним», але винні у всьому українці — перехоплення СБУ

Росіяни починають скаржитися на економічні негаразди в країні на тлі вторгнення в Україну.

Про це свідчить одна з перехоплених СБУ розмов російських військових з рідними.

Матір окупанта зазначає, що парад в москві цьогоріч «ганебний», людям не вистачає роботи, а ціни продовжують рости.

«Ганебно це все... У всіх настрою немає с цим всім, що пов’язано з ситуацією (війною — Прим. ред.) Всі пониклі ходять, сумні... Ну, велика частина людей. Вони розуміють, що і з роботою туго зараз, з цими санкціями», — зазначає росіянка.

Втім, у всіх бідах вона звинувачує українців та традиційно для рідних окупантів радить вбивати «винуватців».

«Робіть із «хохляцьких» цих шашлики! Бийте цих гадів!.. Після всього, що вони роблять, гади! Тепер ненавидіти їх почала», — каже матір синові-окупантові.

 
Російські настрої до 9 травня: парад – «позорний», перспектив немає, з роботою важко через санкції

Російські настрої до 9 травня: парад – «позорний», перспектив немає, з роботою важко через санкції Відчувши на собі всі економічні негаразди та військові невдачі, більшість громадян росії вирішили, що винна у цьому саме Україна – тому що влаштувала жорсткий опір окупантам. Тож тепер у росіян не парад перемоги, а парад ганьби! Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ. «Не знаю, к чему этот парад? На*рен он нужен? Позорно это все… Больно на душе… но почему-то он решил провести. У всех настроения нету… Дебилизм полный. Все поникшие ходят, грустные… Ну, большая часть людей. Они понимают, что и с работой туго сейчас настало, с этими санкциями. Короче, хе*ня одна. Цены на все поднялись…» – резюмує «мирна» росіянка. Російська пропаганда підказала їй чіткі причинно-наслідкові зв’язки, і тепер жіночка щиро вірить, що українців потрібно знищувати. «Жарите шашлыки, да? Делайте с «хохляцких» этих шашлыки! Бейте этих гадов! Бейте на шашлык их всех! Гады! Я спокойно относилась, а теперь ненавидеть начала! После всего, что они делают, гады!» – радить матір своєму сину-окупанту. Навряд чи вона колись усвідомить, що росія у першу чергу зганьбила себе на цій війні і продовжує це робити далі… #СБУ #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Monday, May 9, 2022

Раніше СБУ публікувала розмову з новими лайфхаками солдат рф, аби не померти на війні в Україні. Окупанти насипають пісок у пальне, аби не заводилися танки.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Якщо би 9 травня у Києві проходив військовий парад, які трофеї ми на ньому показали б?