Росіяни перевозять ракети до С-300 з Білорусі на Донбас — Беларускі Гаюн

Війська рф, ймовірно, перевозять ракети до С-300 та С-400 з території Білорусі для постачання угруповання на Луганському і Донецькому напрямку.

Про це у Telegram повідомляє моніторингова група «Беларускі Гаюн».

Протягом останніх днів у аеродромі «Мачулищі» зафіксували вісім прильотів російських вантажних літаків Іл-76. 11 листопада вони перебували в Білорусі 3,5-4,5 години, 12 листопада — 5,5-6,5 години. Зазначають, що це досить довго для розвантаження.

Розслідувачі зауважили, що літаки могли перебувати на аеродромі для:

  1. Завезення нових ракет і/або амуніції до Білорусі;
  2. Вивезення ракет і/або амуніції з Білорусі до рф;
  3. Одночасне завезення і вивезення різних озброєння.

Втім, ймовірніше друга версія. Пояснюють, що крім тривалого перебування на аеродромі, 9 і 10 листопада перед прильотами Іл-76, у напрямку аеродрому «Мачулищи» зафіксували щонайменше 16 тралів з контейнерами для ракет під ЗРК С-300/400 (по 4 ракетні контейнери) на кожному) — мінімум 64 ракети.

«Що ж до версій 1 і 3 — то у них поки немає жодних підтверджень. Вивезення ракет або чогось іншого з території аеродрому після можливого розвантаження з Іл-76 не зафіксовано», — зазначає «Беларускі Гаюн».

За даними розслідувачів, ракети вивозили до:

  • аеродрому «Міллерове» (Ростовська область) — 4 рейси;
  • аеродрому «Ростов-на-Дону-Центральний» (Ростовська область) — 2;
  • аеродрому «Чкаловський» (Московська область) — 1;
  • аеродрому «Сеща» (Брянська область) — 1.

«Тож, якщо наше припущення підтвердиться, йде перевезення ракет в Ростовську область, рф. Тобто постачання ракетами угруповання на Луганському та Донецькому напрямках», — йдеться в повідомленні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У ЗСУ розповіли, коли росія може знову масовано вдарити по Україні