Російські окупанти підривають мости, і це свідчить про те, що вони відступають і бояться контрнаступу. Зокрема днями загарбники підірвали міст через Інгулець у Давидовому Броді (Херсонська область).
Про це у своєму новому зверненні повідомив Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА.
Водночас Віталій Кім нагадав, що обстріли Миколаєва продовжуються. У цьому контексті Кім закликав мешканців ще не повертатися до міста, а почекати хоча б 2 – 3 тижні.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
Українські захисники показали, як знищують окупантів на Луганщині (відео)