Росіяни скинули дві авіабомби на Херсонщину, одна з них впала біля дитсадка (фото)
Херсонська ОВА

У неділю, 11 червня російські окупанти скинули дві керовані авіабомби по селищу Козацьке Херсонської області. Одна з них впала поруч з дитячим садком.

Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

«На населений пункт скинули дві керовані авіабомби. Одна влучила поруч з пʼятиповерхівкою, інша — поблизу дитячого садочка», — пише пресслужба.

Зазначається, що ніхто з цивільних внаслідок атаки не постраждав.

Раніше супутник Maxar показала нові супутникові фото Херсонщини після підриву Каховської ГЕС.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Підрив Каховської ГЕС: на Херсонщині загинула ще одна людина, 35 вважають зниклими безвісти