Російська армія в окупованому Криму почала використовувати цивільні вантажівки для перевезення військової техніки. Про це повідомляє Крим.Реалії.
Очевидці передали виданню фотографії фури, яка на платформі перевозила, імовірно, бронеавтомобілі «Тигр». Зверху техніку прикривав імпровізований дах.
Журналісти припускають, що таким чином окупанти намагаються приховати переміщення від операторів дронів чи іншого спостереження зверху.
Помітили цю фуру на трасі «Таврида», яку росіяни збудували після окупації Криму і зараз використовуються для перекидання озброєнь на південь України.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
Сили оборони знищили колону ворожих вантажівок на Таврійському напрямку (фото)