Росіяни ведуть наступальний бій на Миколаївському напрямку — Генштаб

Генштаб ЗСУ оприлюднив вечірнє зведення про ситуацію на фронті станом на 20 серпня.

На Волинському та Поліському напрямках ударних угруповань російських чи білоруких військових на кордоні не виявлено.

На Сіверському напрямку окупанти утримують підрозділи в прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою сковування дій підрозділів Сил оборони України.

Росіяни вели вогонь з мінометів по підрозділах українських військ у прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

На Харківському напрямку противник намагається утримати зайняті позиції. Здійснив обстріли із ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Карасівка, Великі Проходи, Черняки, Піщане та Печеніги.

Ворог завдав авіаційних ударів біля Прудянки та Верхнього Салтова.

На Слов’янському напрямку противник намагається відновити наступальні дії. Здійснив обстріли зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Асіївка, Гусарівка, Чепіль, Протопопівка та Довгеньке. Завдав авіаудару біля Залиману.

Росіяни вели наступальні бої у напрямках Бражківка — Новодмитрівка, Сулигівка — Новодмитрівка, Бражківка — Вірнопілля та Довгеньке — Курулька. На заданих напрямках зазнали втрат та відійшли назад.

На Донецькому напрямку ворог продовжує наступальні дії та зосереджує основні зусилля на Бахмутському напрямку.

На Краматорському напрямку окупанти завдали ударів з артилерії по районах Краматорська, Роздолівки, Спірного, Званівки та Райгородка. Завдав авіаційного удару неподалік Івано-Дар’ївки.

Окупанти наступали у напрямках Спірне — Івано-Дар’ївка та Миколаївка — Виїмка, успіху не мали.

На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли із танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню поблизу Майорська, Веселої Долини, Бахмута, Кодеми та Білогорівки. Окрім того по районах трьох останніх населених пунктів ворог завдав авіаційних ударів.

Наступальними та штурмовими діями окупанти намагалися покращити тактичне положення у напрямках Стряпівка — Соледар, Покровське — Бахмутське, Покровське — Бахмут, Вершина — Зайцеве, Вершина —Кодема, Травневе — Зайцеве, Травневе — Кодема, Семигір’я — Зайцеве, Гладосове — Кодема. На заданих напрямках успіху не мали, отримали жорстку відсіч.

На Авдіївському напрямку ворог здійснював обстріли із танків та артилерії різних типів біля Авдіївки, Курахового, Красногорівки, Сухої Балки та Невельського. Завдав авіаційних ударів поблизу Водяного та Мар’їнки.

Вів наступальні бої у напрямках Горлівка — Майорськ, Спартак — Опитне, Донецьк — Піски, Старомихайлівка — Первомайське, успіху не мав.

На Новопавлівському напрямку ворог обстріляв райони населених пунктів Павлівка, Єлизаветівка, Новосілка, Вугледар та Новомихайлівка. Вів наступальний бій у напрямку Благодатне — Золота Нива, успіху не мав, відійшов.

На Запорізькому напрямку противник намагається не допустити просування підрозділів Сил оборони. Здійснив обстріли із танків, ствольної артилерії та РСЗВ в районах населених пунктів Великомихайлівка, Шевченко, Гуляйпільське, Шевченківське, Новоандріївка, Новопіль, Ольгівське, Щербаки, Бурлацьке та Степове. Авіація ворога діяла по районах Білогірʼя, Залізничного, Малих Щербаків та Малої Токмачки.

На Південнобузькому напрямку противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих районів та сковуванні дій Сил оборони. Намагається покращити тактичне положення на Миколаївському напрямку.

Здійснював обстріли із танків та різнокаліберної артилерії біля Миколаєва, Українки, Олександрівки та ще п’ятнадцяти населених пунктів. Завдав авіаційного удару неподалік Ольгиного. Веде наступальний бій у напрямку Васильки — Благодатне.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Генштаб розповів про втрати ворога станом на 20 серпня