Росіяни, ймовірно, змінили плани і вже планують захопити лише Луганську область, замість оточення українських підрозділів від Донецька до Ізюма.
Про це повідомляє Інститут вивчення війни.
За їхніми даними, військове командування рф зосередить увагу на битву за Сєвєродонецьк. Втім, росіяни, швидше за все, спробують утримати лінію на захід від Вовчанська, щоб захистити свої наземні лінії зв'язку.
Такі дії, ймовірно, призведуть до меншого оточення українських військ ніж планувалося спочатку.
«Невдалі спроби російських військ перетнути річку Сіверський Донець біля Кремінної можуть перенести російські операції з оточення далі на схід, ближче до Сєвєродонецька через Рубіжне, замість того, щоб проводити ширше оточення по кількох напрямках», – говорять у Інституті.
Також зазначають, що окупанти, ймовірно, через повільні темпи наступу скорочують просування до Слов'янська з Ізюма.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.