Росіяни встановили біля Херсону два понтонні мости і поромну переправу — британська розвідка

Поблизу окупованого Херсона російські війська, ймовірно, встановили два понтонні мости і поромну переправу, щоби компенсувати пошкодження мостів внаслідок нещодавніх українських ударів.

Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

«На новоокупованих територіях на півдні України влада, встановлена росією, швидше за все, перебуває під зростаючим тиском із боку Москви щодо консолідації свого контролю над регіоном і підготовки до «референдумів» про приєднання до росії пізніше цього року», — відзначає Міністерство оборони Великої Британії.

У розвідці додали, що «військово-цивільні адміністрації», встановлені РФ на новоокупованих територіях, ймовірно, змушують населення розкривати особисті дані, щоб складати списки для «голосування».

Щодо бойових дій на Донбасі, то у британській розвідці відзначили, що українські сили, ймовірно, успішно відбили «невеликі російські напади з давно встановленої лінії фронту поблизу міста Донецьк».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

З’явилися перші фото та відео Антонівського моста після «філігранних ударів» ЗСУ