Росіяни з допомогою гранат «зачищають» підвали з цивільними — перехоплення СБУ

Російські окупанти кидають гранати в підвальні приміщення, де мирні мешканці ховаються від обстрілів.

Про це свідчить телефонна розмова окупанта з дружиною, яку вдалося перехопити СБУ.

Він розповідає, що для військових рф це звичайна практика. Також загарбник переказує, як військові з іншого підрозділу глумилися і зґвалтували жінку.

Водночас росіянин розповідає, що серед його «досягнень» — катування цивільних.

«Я можу просто взяти ножа, вуха відрізати», — сказав військовий та запевнив, що чинитиме так і в рф.

 
СБУ отримала чергове підтвердження вбивств російськими окупантами мирних українців

СБУ отримала чергове підтвердження вбивств російськими окупантами мирних українців Російські окупанти з допомогою гранат «зачищають» підвальні приміщення, де укривається від обстрілів цивільне населення. Про це свідчить нова телефонна розмова, яку вдалося перехопити СБУ. «Мы зачищаем подвалы, знаешь как? Не спрашиваем, кто там, а гранаты кидаем, пох*й вообще. У нас отряд называется отряд самоубийц, отряд головорезов», – хизується перед дружиною російський загарбник, який перебував на Харківщині. Він «заспокоює» її, що це, мовляв, звичайна практика. І водночас переказує, як окупанти з іншого підрозділу глумилися і зґвалтували жінку. А серед його «досягнень» – катування: «Я тут творю, вообще. Е*ашу всех, мне пох*й вообще: гражданских, не гражданских. Я могу просто взять нож, уши отрезать». Запевняє, що робитиме це і в росії. Хоча з його боку будувати будь-які далекоглядні плани – невиправданий оптимізм. Українські захисники добре виконують свою роботу. Тож повернутися додому для цього виродка, швидше за все, – місія неможлива. #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Thursday, May 26, 2022

Раніше Chas News писав, що росіяни пригнали до Мелітополя застарілі розконсервовані танки Т-62.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Вісім років тому розпочалася оборона Донецького аеропорту (відео)