РосЗМІ повідомили про смерть у СІЗО полоненого «азовця» з підрозділу «Ведмеді»

Російські пропагандисти повідомили, що у СІЗО на окупованій частині Донеччині помер один з полонених захисників Маріуполя. Про це написало кремлівське агентство ТАСС з посиланням на свої джерела.

Ім’я померлого не назвали, однак вказується, що мова йде про бійця підрозділу «Ведмеді» з полку «Азов». Пропагандисти заявили, що військовий помер нібито через ускладнення хронічних захворювань та погіршення здоров'я «внаслідок наркозалежності».

При цьому вони стверджують, що «покази» померлого, який він встиг дати російським слідчим, будуть враховані під час «суду» над 9 іншими полоненими бійцями підрозділу «Ведмеді». Раніше рідні військових заявляли, що полонені роблять заяви під тиском.

Бойовики «днр» звинуватили членів підрозділу у вбивстві мирних жителів та хочуть засудити до старти. Вирок постановочного «суд» мають оголосити на цьому тижні.

Громадське з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що  Координаційний штаб із питань військовополонених після появи інформацію про смерть військового зробив запит до росії. Інформацію про загибель полоненого у спецслужбі поки поки не підтвердили і не спростували інформацію.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупанти повідомили, що взятий в полон британець Пол Урі помер «від хвороб і стресу»