Рух між Запоріжжям і Дніпром відновили, по семи рейсах можливі затримки — «Укрзалізниця»

«Укрзалізниця» повідомляє про вимушену затримку частини рейсів через сходження з рейок декількох вагонів поїзда №732 Київ — Запоріжжя.

«Поїзд №731 Запоріжжя-Київ вже вирушив із Запоріжжя і прослідує із затримкою орієнтовно до 4-5 годин. Посадка на цей потяг по Дніпру планується о 19:30, пасажири безкоштовно розміщені в залах очікування», — пише компанія.

Також із запізненням на орієнтовно 1-2 години прослідують потяги:

  • №070 Маріуполь — Львів;
  • №738 Запоріжжя — Київ;
  • №012 Новоолексіївка — Київ;
  • №010 Маріуполь — Київ;
  • №116 Бердянськ — Київ;
  • №088 Новоолексіївка — Ковель.

Точний час запізнення може коригуватися й залежатиме від ходу відновлювальних робіт, які досі тривають, додали в УЗ. Зазначені рейси прямуватимуть стандартним маршрутом, але уповільнять швидкість.

«Просимо пасажирів з квитками на ці рейси з розумінням поставитися до ситуації, а також безкоштовно скористатися залами підвищеного комфорту на вокзалах. Відновлювальні роботи на пошкодженій ділянці залізничних шляхів продовжаться вночі, тому просимо пасажирів слідкувати за офіційними оновленнями про можливі нові затримки», — йдеться в повідомленні.

Раніше 29 березня в «Укрзалізниці» повідомили, що внаслідок сходження з рейок шести із дев’яти вагонів поїзда Інтерсіті+ до Запоріжжя за 50 кілометрів до кінцевої станції ніхто не постраждав. Причини інциденту поки невідомі. «Укрзалізниця» створила комісію, яка розслідує причини аварії. Усі 88 пасажирів рейсу прибули до Запоріжжя резервним поїздом.

Біля Запоріжжя зійшов з рейок потяг «Інтерсіті»