Саакашвілі з в’язниці визнав позашлюбну доньку від грузинської співачки
Facebook

Міхеіл Саакашвілі, колишній президент Грузії та громадянин України, з в'язниці в Руставі привітав з Новим роком та  вперше публічно визнав, що в нього є маленька донька.

Про це він написав у Facebook.

«Це перший новий рік, коли я сиджу у в'язниці... З іншого боку, це перший рік, коли на екрані телевізора зі сцени зустріли найменшу учасницю новорічного концерту «Головного каналу» Еліс-Марію Саакашвілі. Моя улюблена дівчинка та молодша дочка. Я щасливий, що  маю таку можливість, і мій Новий рік відрізняється від інших не стінами в'язниці, а дебютом моєї улюбленої дівчинки на ТБ», — йдеться в допису Саакашвілі.

До свого посту експрезидент додав фото дівчинки з відомою в Грузії співачкою Софо Ніжарадзе, яка зараз постійно проживає в США.

Еліс-Марія Саакашвілі з мамою Софо Ніжарадзе

Раніше ЗМІ писали, що Ніжарадзе народила доньку, яку назвали Еліс-Марія.

Також повідомляллось, що 2014 року Саакашвілі придбав у Нью-Йорку квартиру вартістю $2 млн для «своєї давньої знайомої» Софо Ніжарадзе.

Офіційно 54-річний Саакашвілі одружений з Сандрою Руловс, з якою має двох синів.

Цього року, вже перебуваючи за ґратами, Саакашвілі зізнався, що перебуває у стосунках з Єлизаветою Ясько, народним депутатом України.

29 вересня Міхеіл Саакашвілі повернувся в Грузію, де його раніше заочно засудили до шести років тюрми. Його визнали винним в організації нападу на колишнього депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році.

Наразі політик перебуває у в’язниці.

У Саакашвілі спостерігається втрата пам'яті через тортури — нардеп Ясько