На Буковині СБУ затримала зрадника, який співпрацював з пропагандистом Соловйовим (фото)

СБУ викрила на Буковині інтернет-агітатора, який поширював дезінформацію про ситуацію в регіоні. Зрадник напряму співпрацював з російським пропагандистом Соловйовим.

Повідомляється, що серед його найпоширеніших «вкидів» — це дописи в забороненій соцмережі «Вконтакте» про нібито загострення суспільно-політичної ситуації в західній Україні через війну з рф.

Також інтернет-агітатор розповідав брехню щодо діяльності державних органів влади, підрозділів українських військ та волонтерських організацій.

«Серед адресатів цієї фейкової інформації був особисто кремлівський пропагандист Соловйов, з яким затриманий був на прямому зв’язку. Саме йому агітатор допомагав формувати деструктивний контент для подальшого оприлюднення у провокаційних сюжетах і «ток-шоу» на телеканалі «Россия 1», — відзначає СБУ.

За таку «роботу» зраднику у рф обіцяли надати громадянство й поселити в одному з містечок Підмосков'я.

В СБУ зазначили, що інтернет-агітатором виявився мешканець Чернівецької області, який раніше займався адвокатською практикою.

«Після початку повномасштабного вторгнення він активно закликав у соцмережах до підтримки окупантів, а також виправдовував їхні воєнні злочини. Таким чином він потрапив у поле зору представників кремлівських інформресурсів і розпочав з ними «співпрацювати» на шкоду державній безпеці України», — додає СБУ.

Раніше на Луганщині затримали шпигунку рф, яка намагалася стати «подвійним агентом» в СБУ.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ ідентифікувала колаборантів з «мвд рф» на Запоріжжі, які проводять масові репресії (фото)