СБУ проводить обшуки у приміщеннях секти АллатРа — ЗМІ (фото)
Цензор.НЕТ

Служба безпеки України та Нацполіція проводять обшуки по всій Україні у прміщеннях секти АллатРа. Про це пише Цензор.Нет із посиланням на джерела. 

Співрозмовники видання стверджують, що ця «псевдорелігійна організація працювала в інтересах рф і систематично просувала кремлівські наративи у нашому суспільстві».

Що відомо про секту АллатРа та її членів

АллатРа позиціонує себе як міжнародний громадський рух, однак ЗМІ не раз згадували про неї як про «секту» та «напіврелігійну, напівокультну структуру», пов’язану з  пропагандою «руського миру»..

«АллатРа відома пропагандою псевдонауки та диких теорій змови за участю інопланетян і таємних впливових еліт, які приносять в жертву дітей», — зазначалося у статті BBC, присвяченій конспірологічним теоріям, які заперечують глобальне потепління, опублікованій у квітні 2022 року.

Історія організації розпочалася з книги суто художньої книги «АллатРа», виданих у Макіївці (Донеччина) у 2010 році. У ній розпочавідалося як концептуально жіночий початок давньоарабської богині неба і дощу Аллат поєднувався з чоловічим початком давньоєгипетського бога Сонця Ра. 

Згодом на базі книг утворилася велика організація, яку формально очолює Ігор Данілов, колишній шахтар та масажист з Донецька. АллатРа видає книжки, організовує заходи та має кілька You-Tube каналів. Зокрема, їх гостями були перший президент Леонід Кравчук, нинішній віцепрем’єр Ірина Верещук, екснардеп Надія Савченко.

Ірина Верещук в ефірі АллатРа ТВ

Леонід Кравчук в ефірі АллатРа ТВ

Надія Савченко в ефірі АллатРа ТВ

Також за даними ЗМІ, учасниками секти є ексголова СБУ Іван Баканов та підозрюваний у держзарді ексголова управління СБУ у Криму Олег Кулініч.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Шпигував для росіян під виглядом журналіста: агент фсб отримав 12 років тюрми (фото)