СБУ затримала посадовця Хмельницької міськради — його підозрюють у співпрації з фсб рф (фото)

СБУ затримала керівника одного з відділів Хмельницької міської ради. Його підозрюють у співпраці з російською фсб.

Повідомляється, що за вказівкою росіян чиновник збирав інформацію про пункти дислокації та місця проживання українських військових у регіоні. Найбільше росіян цікавили розвіддані про підрозділи СБУ та Сил спеціальних операцій ЗСУ. Також підозрюваний намагався знайти адреси виробництва українських безпілотників, які відправляють на передову.

Слідство стверджує, що росіяни хотіли використати отриману інформацію для підготовки ракетних ударів, а також можливих диверсій і терактів. СБУ каже, що затримала підозрюваного «на гарячому», коли він з робочого кабінету намагався передати розвіддані росіянам.

Слідство встановило, що фсб помітила підозрюваного під час його навчання у Московському технічному університеті імені Баумана в 1990-х роках. Після початку повномасштабного вторгнення росії з ним звʼязалися представники фсб і залучили до роботи проти України. Вони спілкувались через анонімні чати у мессенджерах.

Посадовця Хмельницької міськради підозрюють у державній зраді  — йому загрожує довічне увʼязнення.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ затримала у Запоріжжі двох братів, які готували обстріли «Мотор Січі» (відео)