СБУ затримала російського агента, який шпигував за київськими військкоматами (фото)

Служба безпеки викрила трьох учасників агентурної мережі фсб, яка діяла в різних регіонах України. Шістьох членів цієї групи СБУ вже затримала наприкінці лютого.

За даними слідства, вони збирали розвіддані про місця дислокації Сил оборони, а також інформували агресора про технічний стан об’єктів критичної інфраструктури після ворожих ударів.

Один з нещодавно затриманих шпигував за керівництвом столичних військкоматів. Зокрема, він намагався виявити запасний командний пункт керівництва Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва.

Також чоловік отримав завдання від фсб — потрапити «під легендою» в приміщення одного з військкоматів та провести там розвідку.

Інший зловмисник пішов на співпрацю з ворогом, оскільки розраховував на «посаду» в окупаційній адміністрації у разі захоплення частини південного регіону України.

Слідчі СБУ повідомили зловмисникам про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб або з корисливих мотивів, або з метою надання такої інформації державі, що здійснює збройну агресію проти України).

Наразі фігуранти під вартою.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

СБУ заблокувала 26 телеграм-каналів «Де роздають повістки» (фото)