Щастить же декому. Нардеп зі «Слуги народу» шість разів виграв сотні тисяч гривень у азартних іграх

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, нардеп від «Слуги народу» Максим Павлюк задекларував 1,9 млн грн виграшу від шести різних фірм.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на дані його електронної декларації на сайті Національного агентства з протидії корупції

Дані показують, що Павлюк 26 січня отримав 446 858 гривень виграшу від фірми «АйЛОТ», 249 тис. грн — від «Західний трейд», 373 тис. грн — від «Київський трейд».

А ще азартний обранець виграв 249 тис. грн у фірми «Дніпровський трейд», 373 тис. грн отримав від фірм «Прикарпатський трейд» і 249 тис. грн від «Подільський трейд».

Як вид доходу нардеп у декларації вказав виплату частини виграшу.

Разом з тим, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП і громадських формувань, одним з видів діяльності фірми «АйЛОТ» зазначена «організація азартних ігор», а п'яти інших — «організація інших видів відпочинку та розваг».

Це не перший фантастичний виграш Павлюка.

У 2019 році «слуга народу» задекларував 900 тисяч гривень призу.

Доля посміхалася Павлюку і в 2018 році — тоді він виграв 160 тис. грн.

До депутатства Павлюк працював у військовій прокуратурі, до 2018 року офіційно жив на невелику зарплату і брав кредит. Перша сума заощаджень з’явилась у декларації чоловіка лише після продажу будинку у селищі Козин.

Павлюк – племінник бізнесмена з Чернівців Іллі Павлюка, якого називали одним із керівників кампанії «Слуги народу» на місцевих виборах.

Раніше Ілля Павлюк був соратником скандального депутата-комуніста Ігоря Калєтніка, якого в часи Януковича вважали «смотрящим» за митницею. У нього він був оформлений помічником у 2007-2011 роках. У ті часи ЗМІ називали Павлюка «королем контрабанди західної митниці».

Павлюк не має жодної офіційної посади та не є політиком. УП повідомляє, що у парламенті він має окрему групу депутатів «Слуги народу», яких свого часу через підозру у лобіюванні інтересів олігарха Ріната Ахметова намагався розпустити тодішній керівник ОПУ Андрій Богдан.

Офіс Генерального прокурора навіть відкрив провадження щодо втручання Іллі Павлюка у діяльність окремих народних депутатів.

Інші «щасливчики»

Це не перший випадок легалізації доходів через «виграші». У 2017 році лідер Радикальної партії, на той час нардеп Олег Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї загальною сумою в 571 045 гривень.

У представництві Української національної лотереї відмовилися коментувати виграші Ляшка чи інших гравців, заявивши, що це конфіденційна інформація.

25 жовтня у НАЗК, а 27 жовтня 2017 року — у НАБУ заявили, що перевірять декларацію Ляшка про декларування виграшу у лотерею.

Це перемога! Україна зрівнялась за рівнем корупції зі Сьєрра-Леоне та Замбією