Ще 13 нагород. Результати України за сьомий день Паралімпіади в Токіо
НОК

За минулу добу, 30 серпня, українська збірна виборола 13 медалей на Паралімпійських іграх у Токіо.

Зокрема, українські спортсмени заробили три золоті, шість срібних і чотири бронзові нагороди.

Одразу два «золота» Україні принесли плавці Андрій Трусов на дистанції 50 м вільним стилем і Максим Крипак на 100 м батерфляєм. Окрім перемоги на Паралімпіаді, Крипак ще й встановив новий світовий рекорд, пропливши дистанцію за усього 54,14 с.

Золоту нагороду виборов і Максим Коваль у штовханні ядра. Він також встановив новий світовий рекорд  17,34 м.

Одразу три легкоатлети — Оксана Ботурчук, Юлія Шуляр та Наталія Кобзар  отримали «срібло» в забігу на 400 м.

Ще три срібні медалі вибороли Олександр Яровий у штовханні ядра, Єгор Дементьєв у гонці з роздільним стартом і Максим Веракса у плаванні вільним стилем на 100 м.

«Бронза» дісталася плавцям Василю Крайнику у плаванні на 200 м комплексом, Євгенії Богодайці на 50 м вільним стилем і Єлизаветі Мерешко на 100 м вільним стилем.

Ще чотири плавці посіли третє місце у змішаній естафеті 4х100 метрів вільним стилем. Серед них — Марина Піддубна, Максим Веракса, Анна Стеценко і Кирило Гаращенко.

Загалом з початку Паралімпіади українські спортсмени завоювати 67 медалей та продовжують втримувати Україну на п'ятій сходинці у загальному заліку.

Дві золоті, п'ять срібних та чотири бронзових. Здобутки України на Паралімпіаді за 30 серпня