«Ще одне поранення — і якраз вистачить». Окупанти скаржаться на ціни в росії (відео)

СБУ перехопила чергову телефонну розмову російських окупантів, які скаржаться на ціни в росії.

Судячи зі слів загарбників, отриманих 3 млн рублів за поранення не вистачає навіть на однокімнатну квартиру в російській глибинці.

«Купив собі машину Volkswagen polo, 2012 року. Ціни, пи**ець, як піднялися. У нас однокімнатна квартира в Астрахані чотири ляма коштує.…» — розповідає окупант.

Його співрозмовник жартує, що ще одне поранення і якраз вистачить  на квартиру.

 
Окупанти скаржаться, що російський рубль перетворюється на «фантики»

Окупанти скаржаться, що російський рубль перетворюється на «фантики» Через сильну девальвацію 3 млн рублів виплати за поранення не вистачає навіть на однокімнатну квартиру в російській глибинці. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити СБУ. «У нас однокомнатная в Астрахани 4 ляма стоит. Купил себе машину, Volkswagen polo, двенадцатого года. Цены, пиз*ец, как поднялись…» – розповідає окупант, який уже отримав кошти за поранення. Його співбесідник жартує, що для наступної виплати, треба отримати ще одну порцію «люлєй» від ЗСУ – «…еще одно ранение, и как раз хватит». Що ж, якщо у цього окупанта не вистачає грошей і мізків, і він справді повернеться в Україну, то наші захисники зроблять усе, щоб він приєднався до майже 29 тис. «двохсотих» загарбників. #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Sunday, May 22, 2022

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Два влучання та крен на бік»: з’явився запис останньої розмови окупантів на крейсері «Москва»