Щоб втретє «не сіпалися». «Слуг народу» викликали в Офіс президента «на бесіду» — ЗМІ
Getty Images

Президент України Володимир Зеленський викликав в Офіс президента нардепів від «Слуги народу», щоб змусити їх вже втретє проголосувати за призначення Юрія Вітренка першим віцепрем’єром, міністром з питань енергетики.

Про це повідомляє LB.ua, посилаючись на власні джерела в «Слузі народу».

«Сьогодні о 17:00 президент викликав до себе всіх нардепів «Слуги», які не голосували за призначення першим віцепрем’єром, міністром з питань енергетики Вітренка, щоб провести бесіду. Щоб втретє «не сіпалися» та голосували», — розповідає інсайдер виданню.

Один з депутатів від «Слуги народу» сказав ЗМІ, що його на зустріч не запрошували. Напередодні він не голосував та «утримався» під час голосування за призначення Вітренка вдруге.

«Не знаю, мені ніхто не дзвонив, але я не показник, мені ніхто ніколи не дзвонить», — наголосив чиновник.

Ще одне джерело з керівництва фракції підтвердило, що «така нарада буде, але — не на тему Вітренка».

«Це представники групи одного з олігархів. На тему дисципліни», — підкреслив депутат.

Інший інсайдер зазначив, що «спочатку тижня були плани проведення позачергової сесії (для ухвалення законодавчих змін щодо продовження повноважень Вітренка, оскільки термін статусу «в.о» закінчився). Але сніг зламав всі плани. Депутати фізично не зможуть повернутися в столицю».

Chas News повідомляв, що Вітренка втретє спробують призначити міністром енергетики. 

Напередодні Верховна Рада не підтримала призначення Вітренка на посаду першого віцепрем’єра — міністра енергетики. Попередня спроба була 17 грудня.

Раніше Вітренко розповів, як Україні побороти вплив олігархів в енергетиці. 

Вітренко заявив, що знижені платіжки за газ прийдуть тільки у березні