Сервіс OLL.TV припинив роботу: чому?

Платформа OLL.TV, яка входить до «Медіа Групи Україна» бізнесмена Ріната Ахметова, припинила роботу — з 23:00 22 липня сервіс зупинив трансляцію каналів і надання інших послуг абонентам.

Замість цього на сторінці платформи глядачі могли побачити наступне повідомлення:

«22 липня о 23:00 сервіс OLL.TV вимушено призупиняє трансляцію телеканалів і надання послуг абонентам у зв’язку з набранням чинності дискримінаційного закону «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному життя (олігархів)».

Oll.tv

Наталія Ємченко, директор з комунікацій компанії Ахметова SCM, також заявила, що OLL.TV припинив роботу саме через закон «Про олігархів».

«Укртелеком» у свою чергу повідомив, що вимушений припинити надання послуги Інтерактивне телебачення, яка технологічно базується на OLL.TV («Інтерактивне TV» та «TV Бізнес»).

«Таким чином, тарифікація послуги Інтерактивне телебачення та оренди обладнання (за наявності) припиняється з 22 липня 2022 року. Відповідний перерахунок вартості наданих послуг буде відображений в рахунках за липень. Перепрошуємо за незручності. Команда «Укртелекому» вже працює над пошуком нового сучасного сервісу телебачення для вас», — сказано у заяві.

OLL.TV надавав послуги платного телебачення за технологіями OTT та IPTV.

Відзначимо, що 21 липня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії 15 компаній, які належать Ахметову. Серед них — крім телеканалів («Україна», НЛО.TV, «Україна 24», «Футбол 1» та інші) також два провайдери: супутникова платформа Xtra TV (ТОВ «Екстра-ТВ») та ОТТ-платформа Oll.tv (юридична особа ТОВ «Діджітал скрінз»). Це рішення вступило в силу саме 22 липня.

Нагадаємо, 11 липня Рінат Ахметов заявив, що його інвестиційна компанія SCM виходить із медійного бізнесу та відмовляється від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій каналів і від ліцензій друкованих медіа.

Вже з 11 липня онлайн-ЗМІ, які входять до «Медіа Групи Україна», перестали оновлюватися, а телеканали до ануляції ліцензії транслювали телемарафон, але при цьому зупинили показ власної продукції.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Державі віддадуть лише ліцензії: у Ахметова пояснили деталі виходу з медіабізнесу