404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Шабунін наголосив, що його мамі підклали вибухівку під двері, щоб залякати його
Пресслужба Нацполіції

Керівник «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін вважає, що його мамі підклали вибухівку під двері у Рівному, щоб передати йому «привіт» та залякати. Активіст зазначив, що правоохоронна система неспроможна забезпечити безпеку своїх громадян.

Про це Шабунін розповів у Facebook.

«Моїй мамі підклали вибуховий пристрій під двері квартири. Якщо пристрій дійсно вибуховий (а так стверджує нацполіція), то маму збиралися вбити. Очевидно, що це мені такий «привіт», а не 69-річній літній жінці, яка вже майже нічого не бачить», — написав він.

Раніше невідомі підпалили будинок Шабуніна. Проте «Нацполіція Авакова за півроку» не змогла знайти виконавців злочину.

 

Моїй мамі підклали вибуховий пристрій під двері квартири. Якщо пристрій дійсно вибуховий (а так стверджує нацполіція...

Posted by Vitaliy Shabunin on Wednesday, December 30, 2020

«Хто б за цим не стояв, він впевнений у власній безкарності. Цю впевненість йому гарантує неспроможність/корумпованість/держзрада (на вибір) міністра МВС, генпрокурора, голови СБУ і судової шобли. Всі разом вони так і не спромоглися покарати жодного замовника нападів на активістів. В тисячах випадків насильства проти українців ситуація аналогічна», — наголосив керівник «Центру протидії корупції».

 

Біля квартири матері активіста Віталія Шабуніна у Рівному виявили саморобний вибуховий пристрій На місці працюють...

Posted by Національна поліція України on Wednesday, December 30, 2020

Активіст сказав, що в Україні правоохоронна, судова та безпекова системи деградують і продаються зі швидкістю, «яка все менше сумісна з виживанням країни». На його думку, на все це «політичний провід країни реагує, в кращому випадку, відосиками, в гіршому – захистом від покарання управлінців цих деградованих систем».

«Не має значення, хто це організував: олігархи, корупційна шобла чи рускі, —  зробити це їм дозволила неспроможність держави гідно відповісти в сотнях попередніх нападів», — підсумував Шабунін.

На Микитася можуть тиснути як на викривача корупції — НАБУ