«Шахтар» в Лізі чемпіонів переміг в Мадриді «Реал»
Getty Images

Донецький «Шахтар» з перемоги розпочав свій виступ у Лізі чемпіонів сезону 2020/21. В першому турі групового етапу «помаранчево-чорні» перемогли на виїзді мадридський «Реал» — 3:2.

Українська команда просто збила іменитого суперника з пантелику, коли повела в першому таймі 3:0. Спочатку на 29-й хвилині забив Тете. Потім захисник «Реалу» Варан незграбно відправив м’яч у власні ворота (33’). На додачу на 42-й відзначився Манор Соломон.

По перерві Лука Модріч (54) та Вінісіус (59) зквитали два м’ячі. Але на тому й все — «Шахтар» вистояв і зберіг перемогу.

Зазначимо, що в Мадриді не грали кілька провідних гравців «Шахтаря» — Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патріка, Коваленко, Тайсон, Мораєс, Болбат.

Український воротар «Реала» Андрій Лунін залишився в запасі.

Напередодні київське «Динамо» програло в Лізі чемпіонів туринському «Ювентусу» — 0:2.