Шоста бронза! Ще одну медаль для України завоювала борчиня Алла Черкасова
Getty Images

У вівторок, 3 серпня, доробок України на Олімпіаді в Токіо поповнився ще однією бронзовою медаллю.

Її завоювала Алла Черкасова у вільній боротьбі у ваговій категорії до 68 кг.

У сутичці за «бронзу» українка перемогла японку Сару Дошо, яка є чемпіоном Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Наразі у України — 1 срібна та 6 бронзових медалей. Без жодного «золота» наша збірна посідає 60-те місце у медальному заліку. Якщо ж брати не за ґатунком, а за загальною кількістю медалей, то українці — на 22-му місці.

Завтра, 4 серпня, вибороти золоті медалі можуть два наші борці з греко-римської боротьби — Жан Беленюк (до 87 кг) і Парвіз Насібов (до 67 кг). Їхні фінали відбудуться у вечірній сесії, яка стартує о 12:15 за Києвом.

Плавець Романчук здобув для України першу срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо