404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Син Трампа Баррон перехворів на COVID-19, каже Меланія Трамп

14-річний син президента Дональда Трампа, Беррон, пройшов позитивний тест на COVID-19, але не виявив симптомів після того, як обоє його батьків заразилися вірусом, заявила в середу перша леді Меланія Трамп.

«На щастя, він сильний підліток і не виявляв симптомів», — заявила Меланія Трамп. За її словами, вони з Берроном з тих пір пройшли негативний тест на вірус.

Дональд Трамп сказав на мітингу в Де-Мойн, штат Айова, що Беррону «зараз добре» і додаав, що це приклад того, чому школи повинні відкриватися.

«Я навіть не думаю, що він знав, що інфікований, тому що вони молоді і їхня імунна система міцна, і вони борються з цим», — сказав Трамп і додав: «Поверніть дітей до школи».

Баррон, цитує Reuters слова президента США, пройшов позитивний результат протягом двох секунд і йому зараз добре.

Трамп намагався переконати державу відновити роботу шкіл й повернутися до нормального стану, але профспілки вчителів борються із цим кроком, аргументуючи, що вчителі можуть заразитися своїми учнями. Фінансування заходів захисту в школах обговорюється в передвиборчій боротьбі у Вашингтоні.

Меланія Трамп  тим часом заявила, що її симптоми «мінімальні» і що вона сподівається відновити свої обов'язки першої леді «як тільки зможе».

«Я відчувала болі в тілі, кашель і головний біль, і більшу частину часу надзвичайно втомлювалася», — сказала вона й додала: «Я вирішила піти природнішим шляхом з точки зору медицини, віддаючи перевагу вітамінам і здоровій їжі».

Для лікування вірусу Трамп отримав експериментальну терапію подвійних антитіл, розроблену Regeneron Pharmaceuticals Inc.

Легковажні посадовці Білого дому

Тим часом через два тижні після спалаху коронавірусу в Білому домі співробітники почали працювати знову у його Західному крилі. Ворни стверджують, що мали лише помірні симптоми. Чиновники, за повідомленням Reuters, знову відмовляються від використання масок, незважаючи на критику, що вони недбало ставляться до інфікування.

Після того, як Трамп оголосив, що має відтепер імунітет до COVID-19, його помічники в Білому домі, організатори його перевиборної кампанії та Республіканський національний комітет стабільно одужують від хвороби, яка вразила багатьох з них перед виборами 3 листопада.

Трамп повернувся до виборчої кампанії в понеділок і має заплановані поїздки протягом усього тижня, намагаючись компенсувати втрачений час, коли він отримував лікування.

Один із представників Білого дому сказав Reuters, що більшість високопосадовців, які постраждали від спалаху, мали слабкі симптоми, і що Білому дому «дуже пощастило».

Напередодні поїздки Трампа в Айову в середу співробітники Білого дому обійшли Західне крило, не одягаючи масок, уникаючи запобіжних заходів, застосованих  після діагностики у Трампа вірусу.

Прессекретар Білого дому Джадд Дір заявив, що Білий дім слідує рекомендаціям Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC) щодо масок.

«Але основна робота Білого дому та федерального уряду повинна продовжуватися, що іноді вимагає, щоб персонал був фізично в офісі. І коли це відбувається, вживаються всі заходи для захисту здоров'я президента та їх самих», — додав він.

Натовпи прихильників Трампа без масок

Діагноз Трампа поставив питання про пандемію в центр кампанії 2020 року і дав Байдену додаткову можливість критикувати президента. Байден побажав Трампу якнайшвидшого одужання на фоні того, що президент не створив національну стратегію подолання хвороби.

Трамп провів мітинги з тисячами людей, які ігнорують соціальне дистанціювання й не носять маски постійно.

Подія в Рожевому саду Білого дому — оголошення про призначення судді Емі Коні Барретт до Верховного суду — є ймовірною першопричиною інфікувань найближчого оточення Трампа.

Понад 216 000 людей померли від COVID-19 лише в США.

 

Для лікування Трампа від СOVID використали кров трьох сингапурців