Скільки російських літаків і вертольотів сконцентровано зараз навколо України — дані Повітряних сил ЗСУ

Російська армія продовжує тримати навколо України велику кількість бойової авіації.

Про це розповіли в командуванні Повітряних сил ЗСУ.

Причому, якщо літаків РФ навколо нашої держави з початку повномасштабної агресії поменшало, то кількість вертольотів збільшилась.

«На початок повномасштабної війни довкола України авіаційні угруповання рф складали 700 літальних апаратів — 450 літаків та 250 вертольотів. Повітряні сили та інші сили оборони вже знищили чимало авіаційної техніки ворога, втім противник має можливість поповнювати цей склад, підтягуючи з середини країни авіаційну техніку. Літаків на сьогоднішній день дещо менше — 430 знаходиться зараз довкола українських кордонів на різних аеродромах білорусі, росії, в Криму. Але угрупування вертольотів значно виросло і зараз складає понад 360 одиниць, які противник має у своєму розпорядженні близько до кордонів України», — повідомив Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Військові пояснюють, що штурмову авіацію і бойові вертольоти окупанти частіше використовують для підтримки своїх наземних військ.

За видами авіації фіксують використання стратегічної авіації, дальніх бомбардувальників, винищувачів-бомбардувальників Су-34, штурмової авіації.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Як поводити себе під час мінометного обстрілу