Сотня обшуків по всій країні: правоохоронці викрили масштабну схему ухиляння від військової служби
Нацполіція

Правоохоронці викрили ще одну масштабну схему, за якою військовозобов’язані громадяни уникали військової служби та виїжджали за кордон.

У ході виявлення злочинної діяльності одночасно провели майже 100 обшуків на території Києва, Київської, Полтавської, Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Житомирської, Івано-Франківської та Черкаської областей, повідомили в Національній поліції.

Правоохоронці встановили, що службові особи Білгород-Дністровського РТЦК та СП спільно з членами військово-лікарської комісії налагодили схему видачі довідок про визнання особи непридатною до військової служби.  

Грошова винагорода за «послугу» могла становити до $10 тис. 

«Ухилянти» ставали на облік в Білгород-Дністровському РТЦК та СП, проходили ВЛК та за її результатами визнавались непридатними до військової служби і виключені з військового обліку за станом здоров’я.

Правоохоронці встановили, що «клієнти» навіть не прибували до Білгород-Дністровського, а у подальшому використовували отримані документи для виїзду за кордон.

Для прикриття своєї злочинної діяльності службові особи Білгород-Дністровського РТЦК та СП знищили частину службових документів — особових справ, облікових карток та медичної документації.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Дніпропетровського воєнкома підозрюють в незаконному збагаченні (фото)