«Спалю Путіна і російський уряд разом з ним». Росіянин із США спалив паспорт громадянина РФ

Російський громадянин Андрій Подзолка на камеру спалив свій паспорт громадянина Російської Федерації.

Це відео чоловік надіслав Chas News.

Чоловік родом із Москви, але понад 30 років живе в Америці,  зараз мешкає у Південній Каліфорнії і працює адвокатом.

«Ви можете спитати, чому я хочу спалити свій російський паспорт. Це, звісно, акт проти нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року. Кожен росіянин повинен висловити своє ставлення до цього моторошного акту нападу на країну, яка не нападала на Росію, нічого не робила. Росія розв’язала війну в Європі. І ми тепер знаходимося у дуже простій ситуації – є добро і є зло. Добро – це Україна і весь світ, який намагається їй допомогти. Зло – це країна, паспорт якої я спалюю, Росія, Путін, російське керівництво, парламент, який все це схвалив, і, нажаль, мільйони росіян, які підтримують Росію із 2014 року», - зазначив чоловік на відео.

Подзолка розповів, що він народився в Москві і живе в Америці уже більше 30 років. Він зберігав свій російський паспорт і кожні 5 років його продовжував. Але тепер говорить, що не хоче мати нічого спільного з країною-агресором. 

«Те, що сталося, просто не можна описати. Країна, яка пишалася, що вона захистила себе від загарбників у 1941-1945 роках, тепер сама стала загарбником. Напала на країну абсолютно незалежну, - каже Подзолка. - Kожна людина має зробити свій вибір. Хтось ходить на демонстрації, хтось їде воювати – але я не можу уже їхати воювати, бо я майже пенсіонер. Я просто спалюю свій російський паспорт – і Путіна, і весь російський уряд разом з ним».

Чоловік висловлює сподівання, що в Росії є якісь хороші люди, які ходять на демонстрації проти Путіна і проти війни. І що вони, створять Росію майбутнього.

"Але на найближчий час Росія – це країна-агресор. Країна, яка розв’язала війну. І бути частиною цього світу я не можу», - говорить емігрант.

Він також запевняє, що готовий заповнити документи і відмовитися від російського громадянства.


Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.
 

Гейміфікація війни. Українські ІТ-фахівці пропонують атакувати сайти, граючи в гру