404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Спав під мостом і проїхав 500 тис. км. У Китаї батько через 24 роки знайшов викраденого сина
WEIBO

Китаєць Гуо Гангтанга знайшов сина, якого викрали торговці людьми ще у 1997 році біля їхнього будинку у провінції Шаньдун. На той момент хлопчику було всього два роки.

Його історію розповідає BBC.

За даними Міністерства громадської безпеки Китаю, поліція змогла знайти сина пана Гуо за допомогою ДНК-тесту.

Як повідомляє Global Times, двох підозрюваних вистежили та арештували. Вони планували викрадення дитини, щоб потім її продати.

Побачивши сина пана Гуо, який грався один біля свого будинку, підозрювана жінка на прізвище Тан, схопила його і відвезла на автовокзал, де її чекав партнер, пан Ху.

Потім пара сіла на міжміський автобус до сусідньої провінції Хенань, де і продала дитину. За даними місцевих ЗМІ, син пана Гуо досі жив у цій провінції.

Після того, як його сина викрали у 1997 році, пан Гуо їздив у понад 20 провінцій по всій країні на мотоциклі, намагаючись знайти сина. За 24 роки батько проїхав на мотоциклі по всій країні понад 500 тис. км. 

Під час пошуків він ламав кістки в ДТП, стикався з грабіжниками і пошкодив десять мотоциклів. Також він витратив усі свої заощадження, спав під мостами та жебракував, коли в нього закінчувались гроші.

Зустріч з сином

На основі цієї історії у 2015 році навіть зняли фільм.

Шукаючи свого сина, він став відомим членом організацій зниклих безвісти в Китаї і допоміг щонайменше семи батькам возз'єднатися зі своїми викраденими дітьми.

«Багато батьків, мабуть, давно б здалися. Він такий дивовижний, і я справді радий за нього», — йдеться в одному з дописів у китайській соцмережі Weibo.

«Тепер, коли дитину знайшли, буде лише щастя», — сказав пан Гуо журналістам.

Викрадення дітей у Китаї дуже поширена історія — щороку там викрадають 20 тис. дітей.

У Нігерії бойовики увірвалися в місто та викрали зі школи близько 200 дітей