Спеціальна щорічна зустріч Всесвітнього економічного форуму відбудеться у Сингапурі в травні 2021 року
WEF

Всесвітній економічний форум оголосив про плани зібрати спеціальну щорічну зустріч 2021 року в Сінгапурі з 13 по 16 травня. Потім форум повернеться до Давосу у Швейцарії й проведе там щорічну зустріч 2022 року.

Спеціальна щорічна зустріч 2021 року в Сингапурі стане першою глобальною подією на рівні світових лідерів, присвяченою світовому виходу з пандемії. Ця зустріч в оффлайн об’єднає політиків, які зосередяться на формуванні рішень щодо актуальних викликів у світі. Подробиці пресслужба форуму обіцяє повідомити з часом.

Глобальний саміт має вирішальне значення для ухвалення того, як ми можемо відновитися разом. Спеціальна щорічна зустріч 2021 року буде місцем для переговорів лідерів бізнесу, уряду та громадянського суспільства вперше після початку глобальної пандемії. Державно-приватна співпраця необхідна як ніколи для відновлення довіри та усунення бід, які виникли в 2020 році

Зміна місця відображає пріоритет форуму на охороні здоров’я та безпеки учасників та приймаючої громади. Після ретельного розгляду та у світлі ситуації із COVID-19 організатори вирішили, що Сингапур є найкращим місцем для проведення зустрічі.

Під час звичайного «тижня в Давосі», який у 2021 році триватиме з 25 по 29 січня, на форумі відбудеться віртуальна подія. Її мета — відновлення довіри та формування принципів та партнерства, необхідних у 2021 році.

У порядку денному в Давосі передбачається участь глав держав та урядовців, виконавчих директорів, лідерів громадянського суспільства, глобальних медіа та молодіжних лідерів із Африки, Азії, Європи, Близького Сходу, Латинської Америки та Північної Америки. Використання технологій Четвертої промислової революції буде важливою темою порядку денного.

Напередодні спеціальної щорічної зустрічі 2021 року на форумі з 6 по 7 квітня 2021 року у Токіо відбудеться Глобальний саміт з питань управління технологіями. У ньому візьмуть участь представники уряду, бізнесу та громадянського суспільства й обговорять впровадження нових технологій через державно-приватну співпрацю.

Український локдаун як «підліткова» політика