Співвласник МАУ назвав ідею з націоналізацією компанії «збоченням»
МАУ

Бізнесмен Арон Майберг, співвласник авіакомпанії МАУ, назвав ідею про націоналізацію компанії «збоченням».

Про це він сказав в інтерв’ю Forbes.

Наразі компанія «Міжнародні авіалінії України» є найбільшим авіаперевізником України. Водночас вона має багато боргів.

Майберг не уточнив їхню суму, але зазначив, що їх виплачують.

«Працює робоча група на рівні співробітників МАУ, аеропорту «Бориспіль» та «Украероруху» під координацією Мінінфраструктури. За моєю інформацією, платимо стабільно та давно», — сказав Майберг.

Кілька років тому президент Володимир Зеленський заговорив про можливу націоналізацію МАУ. Інший співвласник компанії — Ігор Коломойський — нібито не проти цього.

Але Майберг до націоналізіції ставиться вкрай критично.

«Вважаю це дуже поганим сценарієм, який, окрім відрижки надалі, нічого не дасть. Здається, всі націоналізації закінчуються процесами. Не знаю, у голові якого архітектора ця історія виникла... Я цього не розумію і вважаю це збоченням. Націоналізація не може дати успіху. Держава стане кращим менеджером, ніж приватний бізнес? Не вірю», — каже бізнесмен.

Водночас, він визнає, що МАУ потребує фінансової допомоги, і для цього не проти проведення аудиту, щоб зрозуміти «чому фінансові складнощі виникли».

«Якщо компанія смертельно хвора, паралізовано механізм управління, працюють неякісні менеджери – навіщо таку компанію рятувати?.. А якщо компанія добре керована, отримує хороший результат, гроші не крадуться, не відмиваються, ціни прозорі, власники не витягують гроші, у компанії виникли фінансові складнощі  давайте дамо допомогу та контролюватимемо, як вона використовується», — пропонує бізнесмен.

Також Майберг скептично ставиться до створення державного авіаперевізника «Українська національна авіакомпанія» (UNA). Він повторює, що держава, на йлого погляд, не може бути вправним менеджером.

«Я не розумію, що дасть економіці створення такої авіакомпанії. Не вірю у державу як ефективного менеджера. Достатньо подивитися, як керується монополіст на залізниці – «Укрзалізниця». Є низка економічних передумов, які стримують розвиток авіації, створення нацкомпанії їх не вирішує», — вважає Майберг.

Роман Абрамович продає свій літак. Віртуальна прогулянка дозволяє зазирнути в його спальню та душову (фото, відео)