404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
США назвали напад Росії на Україну найбільшою загрозою безпеці Європи після конфлікту на Балканах у 90-тих роках

Агресія Росії в Україні стала основною темою засідання міністрів країн-членів ОБСЄ минулого тижня. Ситуація в ОРДЛО та в Криму становить найбільшу загрозу для європейської безпеки з часів конфлікту на Балканах в 1990-х, заявив посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор у Twitter.

У своїй, заяві опублікований 10 грудня, Гілмор наголосив, що Росія відмовилася брати конструктивну участь у обговоренні конфлікту під час зустрічі міністрів. Більшість цілей, визначених на паризькому саміті, проведеному рік тому в Нормандському форматі, РФ не виконала.

Дипломат закликав Москву виявити таку саму політичну волю до виконання Мінських домовленостей, яку продемонстрував Київ.

Щотижня ми дізнаємось про порушення прав людини, вчинені російською окупаційною владою проти кримських татар, етнічних українців та тих, хто протитоїть окупації

У заяві політик окремо наголосив на перешкоджанні з  боку РФ роботі спостережної місії ОБСЄ на Донбасі та в Криму, а також порушення прав людини з боку російських сил та їхніх представників.

 «Люди на сході України чекають на необхідний прогрес із розмінування, досі чекають на те, щоб Росія та її проксі повністю відкрили додаткові пункти пропуску на контрольованій Росією стороні контактної лінії, і досі чекають на ідентифікацію і створення нових районів розведення сил», — заявив Гілмор.

Політик долав, що РФ блокує переговори в Тристоронній контактній групі, але прагне створити хибне враження, немов Україна стоїть на заваді прогресу.

Мінреінтеграції оголосило, що в інфраструктуру Донбасу міжнародні партнери України інвестують понад $150 млн