США розробляє дрон для комарів, які переносять малярію, гепатит та ВІЛ: новий російський фейк

У США створюють безпілотник, який допоможе розповсюджувати комарів, що переносять малярію і здатні заражати військовослужбовців супротивника.

Про таке повідомив Ігор Кирилов, начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних сил росії.

«При укусі комарі здатні інфікувати військовослужбовців небезпечною інфекцією, наприклад, такою, як малярія. В описі до патенту підкреслюється, що заражений військовослужбовець не здатний виконувати поставлені перед ним бойові завдання, і зазначено, що «подібний спосіб зараження противника у військовому відношенні дав би значний ефект», — говорить Кирилов.

Також за його словами, Пентагон намагається отримати зразки збудників, які не поширюються у природних умовах, таких як лихоманка Ебола, гепатит B, СНІД. А роботу зі збудниками проводять у профільних організаціях Пентагону на території США та у шести закордонних філіях.

«Про високий технічний рівень готовності США до застосування інфікованих переносників свідчить патент на безпілотний літальний апарат, призначений для поширення в повітрі заражених комарів». Як йдеться в описі, безпілотник зможе доставляти в заданий район контейнер із комахами та вивільняти їх.

Раніше Chas News розвінчував російські фейки про голубів-терористів, що атакують Москву та «українські біолабораторії».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Росія в ООН заявила, що в Україні знайшли американські дрони для «бойових» комарів