404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Степанов прогнозує третю хвилю COVID та 25 тис. нових хворих на добу
Getty Images

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує, що в Україні в найближчі два тижні зростатиме захворюваність на коронавірус через третю хвилю COVID-19. Він лякає 25 тисячами нових випадків на добу.

Про це політик заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

«За нашими прогнозами, ще близько двох тижнів ми можемо рости — і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька», — сказав Степанов.

За його словами, нині зараження переміщуються ближче до центру й на схід. Він очікує «досить напруженої ситуації» з третьою хвилею COVID-19.

За його словами, показник захворюваності може досягти 25 тис. нових випадків на добу.

Причинами цього міністр вважає недотримання карантинних обмежень.

Вони не виконуються на 100%. Ясно, що всі ці фактори впливають на кількість недужих. Для нас дуже важливе безумовне дотримання існуючих обмежень

Очільник МОЗ нагадав про правила карантину. «Ми бачили, що відбувалося в суботу в парках, велика кількість людей без масок, гуляють, спілкуються. Ми з вами знаємо, що у нас втемну працюють деякі заклади, яким заборонено працювати. Я сьогодні піднімав питання на урядовій нараді, що ми можемо прописувати будь-які правила, головне, щоб їх виконували», — заявив він.

Як повідомляв «Укрінформ», професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. Богомольця Сергій Дубров заявив: якщо протягом тижня добова захворюваність на COVD-19 сягне 25 тис., лікарі будуть змушені проводити медичне сортування при наданні допомоги.

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 перевищено у 21 регіоні та в Києві, в «червоній» зоні перебувають столиця та 10 областей.

Київ не для всіх. Чому транспорт за перепустками не врятує від коронавірусу