«Stop Putler»: вболівальник на підтримку України перервав фінал жіночого ЧС-2023 (фото)
Х @Relevo

20 серпня вболівальник у футболці на підтримку України вибіг на поле під час фіналу Чемпіонату світу з футболу серед жінок. Про це пише Metro.

Інцидент відбувся на 26-й хвилині матчу, коли на поле вискочив фан у масці. На його футболці з однієї сторони був зображений путін в образі Гітлера та напис «Stop Putler» («Зупиніть Путлера», а на іншій — карта Україні і напис «Free Ukraine» («Вільна Україна»).

Вболівальник намагався підбігти до однієї з лідерок збірної Англії Лорен Гемп, яка готувалася подавати штрафний. Але його затримали стюарди та вивели за межі поля.

Матч проходив на стадіоні «Австралія» у Сіднеї. У результаті збірна Іспанії перемогла Англію з рахунком 1:0.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.