Суд відправив під домашній арешт патрульного, який застрелив чоловіка у Дніпрі

31 серпня Кіровський райсуд Дніпра відправив під цілодобовий домашній арешт патрульного поліцейського, який під час сутички смертельно поранив чоловіка.

Про це повідомляє Суспільне.

Прокуратура вимагала призначити патрульному 60 діб арешту без права внесення застави. Зокрема, прокурор Артем Желіба зазначив, що поліцейський мав попередити про застосування табельної зброї.

Сам правоохоронець не прибув до зали суду за станом здоров`я, але брав участь у засіданні онлайн.

Його адвокат Юлія Сегеда заявила, що вважає підозру щодо вчинення умисного вбивства необґрунтованою. За її словами, патрульний рятував життя напарниці.

Вона розповіла, що у поліцейського черепномозкова травма і забій тканин, тож для нього вимагають стаціонарне лікування.

Патрульний також заявив у суді, що своєї провини не визнає. Він переконував, що застосував зброю тільки після того, як були застосовані всі можливі засоби, і для захисту свого життя.

Адвокати просили призначити йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, домашнього арешту чи звільнення під заставу.

Нагадаємо, 29 серпня у Дніпрі патрульні зупинили машину за порушення правил дорожнього руху. Поліція попросила пасажирів, серед яких були й неповнолітні, вийти з автомобіля. Ті відмовились, після чого поліцейські застосували силу та газовий балончик. Чоловік, який був в авто, поводився агресивно і врешті почалася бійка. Під час сутичнки поліцейський тричі вистрілив у спину чоловікові з табельної зброї. Від отриманих поранень він помер на місці.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

ВАКС призначив 805 тис. грн застави першому заступнику міністра агарної політики