Суд залишив Ігоря Коломойського у СІЗО до 2 грудня
Ґрати

27 жовтня Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 грудня термін перебування під вартою Ігорю Коломойському, якого підозрюють у шахрайстві та легалізації майна.

Про це повідомляють Ґрати.

Сторона обвинувачення клопотала про продовження утримання Коломойського у СІЗО з альтернативою у вигляді застави в понад 3,8 млрд грн.

Захист натомість просив відпустити бізнесмена під домашній арешт у селі Микільське-на-Дніпрі Дніпропетровської області. У якості аргументів називався погіршення стану здоров'я Коломойського в ізоляторі. и

Також Коломойського знову хотіли взяти на поруки. Таке бажання під час засідання висловили народні депутати Сергій Демченко та Артем Ковальов, головний рабин Дніпра Шмуель Камінецький, бізнес-партнер Коломойського Ігор Діденко, військовий Сергій Якименко та СЕО «1+1 Медіа» Ярослав Пахольчук.

У результаті суд підтримав позицію прокуратури і разом з тим зобовʼязав керівника СІЗО забезпечити належне лікування та медичні обстеження для Коломойського.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

САП та НАБУ наклали арешт на активи Коломойського у справі «ПриватБанку»