404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Приїхали! Супрун з чоловіком висадили з таксі за прохання відкрити вікно

Колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун розповіла, що її з чоловіком Марком висадили з таксі у Києві за прохання відкрити вікно.

Про це лікарка розповіла у Facebook. І, як завжди, додала своїй історії повчальності.

Пані Супрун написала, що під час епідемії коронавірусу почала просити водіїв таксі відкривати хоча б одне з вікон, аргументуючи прохання даними одного дослідження. Воно пояснює, як можна підхопити COVІD у замкнутому, погано провітрюваному просторі. Зокрема, в салоні авто. Дослідники продемонстрували, що навіть одне відчинене вікно машини знижує ризик зараження і робить поїздку більш безпечною.

«Виходячи з цієї інформації, ми з Марком щоразу, як замовляємо таксі, просимо водіїв трохи відчинити хоча б одне вікно», — написала Супрун.

Так само й цього разу пара попросила водія Uber опустити скло на одному вікні на пару сантиметрів. «Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утвориться протяг. А він боїться захворіти», — обурюється ексглава МОЗ. Вона намагалася пояснити водію, що від протягу не можна захворіти на небезпечні хвороби, навпаки — ризики в собі несе задушливе повітря. Але працівник таксі був непохитний. І зрештою запропонував Супрун з чоловіком вийти з авто. «Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19», — резюмує Супрун.

За її словами, водій наступного таксі, яке вони викликали, спокійно погодився відчинити вікно машини і довіз пару до місця призначення.

Уляна Супрун відома тим, що регулярно спростовує поширені міфи про здоров’я та лікування. Як то, про сидіння на холодному, небезпечність протягів та ефективність перекису водню.

Цього разу в коментарях лікарці нагадали: протяг може викликати невралгію, що теж не дуже приємно.

Китаські фірми побудували перший електромобіль, призначений виключно для таксі