Сутички біля ОП. На учасника протестів склали протокол за лайку
Юрій Гудименко

Національна поліція склала протокол про дрібне хуліганство на Юрія Гудименка, члена політради партії «Демократична сокира». Він брав участь у зіткненні з поліцейськими біля Офісу президента напередодні.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

Прийшла поліція складати на мене протокол за вчора. Ну-ну;)

Posted by Юрій Гудименко on Monday, November 22, 2021

«Гудименко Юрій Володимирович здійснив жахливий злочин, а саме нецензурно лаявся біля Банкової. В той самий час, ми бачимо, що представники цієї служби (поліцейські — Прим.ред.) здійснили набагато більший злочин — вони не допускали громадян на Банкову, де в нас була зареєстрована і подана заявка про проведення акції протесту», — наголосив Гудименко в онлайн трансляції.

 
Поліція вручає Гудименку протокол про правопорушення

🔥🔥🔥 Поліція в офісі ДемСокири вручає адмінпротокол Юрію Гудименко. Йдемо в суд. Допомогти нам з оскарженням можна тут — https://bit.ly/33x63od

Posted by Демократична Сокира on Monday, November 22, 2021

У політраді «Демократичної сокири» заявили, що оскаржать цей протокол у суді.

21 листопада, у день початку Революції гідності, у центрі Києва представники партії «Демократична сокира» і «Руху опору капітуляції» під стінами Офісу президента вимагали звільнити Андрія Єрмака, голову Офісу. Інакше через 10 днів вони пригрозили почати акцію з вимогою імпічменту президента Володимира Зеленського.

Перед початком акції учасники вивісили плакат з надписом «Брехня принижує — захистимо гідність». На ньому були зображені Зеленський та Єрмак.

Нардепу Гео Леросу вручили підозру в дворі будинку, де він проживає (оновлено)