404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Тарута сказав, що їздив до Росії, сам того не знаючи
УНІАН

Співзасновник корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД) Сергій Тарута давав свідчення російським слідчим органам в Росії. Бізнесмен запевняє, що був переконаний, що знаходиться на території Білорусі.

Про це Тарута розповів в інтерв'ю виданню «Економічна правда».

Тарута давав свідчення на ексбізнес-партнера по ІСД Олега Мкртчана. Незабаром Мкртчана засудили до тюремного терміну в Москві.

Тарута каже, що їздив давати слідчі свідчення на кордон між Білоруссю і Росією. Покази він давав в ресторані «Тиха заводь». Заклад харчування розташований в російському селі Нові Батеки (Смоленська область).

Тарута підкреслив, що не усвідомлював факт перетину кордону.

«Я сказав, що в Росію не полечу, я полечу до Мінська, і запропонував зустріч в аеропорту. Вони відповіли відмовою, сказали, що для зустрічі наймуть ресторан. В аеропорту Мінська мене зустрів голова Внєшекономбанку і ми поїхали на зустріч. Сіли в машину. За вікнами ліс. Я що розбираюся, де ми? Ми зупинилися в ресторані в лісі, потім приїхали слідчі і там робили допит», — наголосив він.   

Бізнесмен каже, що він вже потім дізнався, що «це дорога, яка з'єднує Білорусь з Росією».

«Але між цими країнами немає кордону, паспорта при перетині ніхто не перевіряв, тому знати про її перетин я не міг», — резюмував Тарута.

Син вбитого Щербаня у документальному фільмі звинуватив Таруту і Ахметова (відео)