Теракт у «Крокус Сіті Холі»: в ГУР відкинули звинувачення путіна, що стрілки їхали в Україну

Поширювана російською фсб та диктатором путіним версія про те, що виконавці теракту в Підмосков'ї тікали в Україну, «не витримує жодної критики».

Про це в ефірі телемарафону повідомив Андрій Юсов, представник Головного управління розвідки.

«Для цього не треба бути експертом з питань безпеки. Понад два роки триває повномасштабна війна, прикордонні території насичені ворожими військами, спецагентами, представниками спецслужб, силовиками. Лінія кордону замінована, спостереження ведеться всіма засобами, включно з аеророзвідкою, з обох боків. Такі області, як Бєлгородська і Курська, взагалі зараз є зоною активних бойових дій після останніх подій. І, зрозуміло, ця версія не витримує критики, це розуміють усі у світі, крім, можливо, зазомбованого російського населення», — повідомив Юсов.

Представник ГУР нагадав, що російські спецслужби мають історію організації терактів на власній території.

«Зараз є всі ознаки того, що ми маємо справу саме з такою діяльністю російських спецслужб. Далі, цілком імовірно, буде нагнітання істерії, закручування гайок і ліквідація навіть формальних залишків громадянських прав і свобод», — сказав він.

Водночас Юсов зазначив, що це не матиме помітного впливу на перебіг війни.

Він також висловив думку, що росія спробує використати теракт, щоб змінити ситуацію на міжнародній арені.

Нагадаємо, за даними росЗМІ станом на ранок, 23 березня  внаслідок теракту в «Крокус Сіті Холі» загинули понад 93 людини.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустить.

Теракт в Підмосков'ї: у ГУР заявляють, що це провокація спецслужб путіна