Російський десант висадився у Василькові - точиться запеклий бій

Російські диверсанти, переодягнені у форму Нацполіції розстріляли наших бійців на КПП під Васильковом. Відразу після цього зайшла група військових РФ на вантажівці. Йде важкий бій.

Близько 4:30 ранку у ТСН повідомили , що російський десант таки зміг висадитися у Василькові. Центральна вулиця - Декабристів - стала місцем запеклого протистояння. 

«Зараз у Василькові ведуться запеклі бої. Але в той же час пишаюся нашими друзями – 40-ю бригадою і нашими ППОшниками, які знищили ворожий літак з десантом. Також – ворожий вертоліт. Уламки літака впали на території мого рідного селищ»", ­– цитують журналісти мера Василькова Наталю Баласинович. 

«Зараз на вулиці Декабристів дійсно дуже гаряче. Це центральна вулиця нашого міста. Постійно ідуть обстріли ракетами. Висадилося у всій громаді на полях багато десанту», - додала міська голова.

Підрозділ територіальної оборони «Азов» заявив про свою готовність вступити до бою із росіянами.

Нагадаємо, 

Вночі 26 лютого під Васильковом українські протиповітряні сили збили російський десантний літак ІЛ-76. Про це заявив Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ. «‎Це помста за Луганськ 2014. Смерть ворогам!», — написав він. Кількість втрат ворога не повідомляється.