404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Трамп помилився. Протималярійний препарат не вбереже від коронавірусу

Протималярійний препарат «Гідроксихлорохін» не показав позитивних результатів під час клінічних випробувань. Раніше його нахвалював президент США Дональд Трамп у своїх промовах.

Про це стало відомо з опублікованого дослідження в журналі JAMA Internal Medicine, яке проводили вчені Американської медичної асоціації. 

Результати показали, що не було суттєвої різниці в частоті інфікування COVID-19 учасників, які приймали гідроксихлорохін, та учасників, які приймали плацебо.

«Гідроксихлорохін» раніше перебував і в українському протоколі лікування COVID-19. Згодом його виключили з протоколу надання допомоги для пацієнтів тяжкого перебігу COVID-19 та для дітей.

У дослідженні мали взяти участь 200 медиків, але дослідники зупинилися на 132-х через відсутність результатів. Легкі побічні ефекти частіше зустрічалися в учасників, які приймали препарат, в порівнянні з тими, хто пив плацебо (45% проти 26%).

Трамп почав підтримувати «Гідроксихлорохін» на початку пандемії. Тоді він заявив, що почав приймати препарат після того, як у двох співробітників Білого дому виявили коронавірус.

Раніше ми писали, що у Швеції створили простий і надійний експрес-тест на коронавірус.

«Болісна віха» пандемії. Кількість загиблих від коронавірусу у світі перевищила мільйон