Третій день Олімпіади-2022. Як виступили українці та яка країна очолила загальний медальний залік
Getty Images

У понеділок, 7 лютого, українські спортсмени продовжили боротися за нагороди на зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Цього дня українські спортсмени змагалися за медалі в 4 дисциплінах: гірськолижному спорті, скелетоні, санному спорті та біатлоні.

На старт вийшли десять представників «синьо-жовтої» команди.

Загалом 7 лютого на Олімпіаді розіграли дев'ять комплектів медалей.

Результати виступів українців у третій день змагань

Гірськолижний спорт. Гігантський слалом. Жінки. 1-й заїзд (Анастасія Шепіленко — 45 місце)

Гірськолижний спорт. Швидкісний спуск. Чоловіки. Фінал (Іван Ковбаснюк — 33 місце) Це найкращий результат України в історії.

Скелетон. Чоловіки, Офіційне тренування. 1-й етап (Владислав Гераскевич — 14 місце)

після завершення першого етапу - Чоловіки. Офіційне тренування. 2-й етап (Владислав Гераскевич — 14 місце)

Гірськолижний спорт. Гігантський слалом. Жінки. 1-й заїзд (Анастасія Шепіленко — 39 місце)

Лижне двоборство. Друге офіційне тренування. Чоловіки, 2 офіційне тренування (Дмитро Мазурчук — 25 місце)

Санний спорт. Двійки. Чоловіки. 3-й тренувальний заїзд (Ігор Стахів / Андрій Лисецький — 13 місце)

Біатлон. Індивідуальна гонка. Жінки (Ірина Петренко — 11 місце, Юлія Джима — 10, Валентина Семеренко — не фінішувала)

Санний спорт. Двійки. Чоловіки. 4-й тренувальний заїзд (Ігор Стахів / Андрій Лисецький — 11 місце)

Санний спорт. Жінки. 1-ша спроба (Олена Стецків — 21 місце, Юліанна Туницька — 22)

Санний спорт. Жінки. 2-га спроба (Олена Стецків — 19 місце, Юліанна Туницька — 22)

Яка країна лідирує на Олімпіаді у Пекіні

7 лютого було розіграно 21 комплект медалей зі 109.

Вже 19 країн вибороли хоча б одну нагороду. Українські олімпійці поки що залишаються без медалей.

Очолює загальний залік Швеція (три золоті медалі). Третю перемогу шведській збірної принесла Сара Хектор, яка виграла гігантський слалом у гірськолижному спорті.

До топ-3 також входять команди ROC (2–3–2) та Нідерландів (2–2–1). Цікаво, що Норвегія тепер лише на 6-й позиції (2–0–2).

Також сьогодні Ірен Вюст, нідерландська ковзанярка, стала першою в історії спортсменкою, яка здобула золоті медалі на п’яти різних Олімпійських іграх. Це стосується як зимових Олімпіад, так і літніх.

Між тим, сьогодні Chas News повідомляв про те, як українські біатлоністки змагались в індивідуальній гонці.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зимова Олімпіада-2022. Як виступили українці та що цікавого відбувалося у Пекіні 6 лютого (відео)