404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Це не людина, це бот». Арестович каже, що посилає матом на своїй сторінці як приватна особа
УНІАН

Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук заявила, що поведінка речника української делегації Тристоронньої контактної групи Олексія Арестовича є неприпустимою. Вона назвала її «свинством».

В ефірі «Громадського» Кравчук сказала: «Я вважаю, те, що зробив Арестович, — це неприпустимо, свинство. Така поведінка точно лише дискредитує його як людину, яка мала б доносити інформацію про перебіг переговорів. Я думаю, що нам — керівництву фракції — варто цю тему порушити і запросити його на засідання фракції».

Нардеп уточнила, що до Арестовича й раніше були питання.

«Певною своєю мірою», сказала Кравчук, він на посаді ефективний як комунікатор: «Пише, приходить на ефіри, пояснює».

Нардеп зазначила, що не взяла б його працювати речником української делегації. За її словами, на цій посаді потрібно обговорювати те, як росіяни блокують переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі, а не потрапляти у скандали через небажання спілкуватися українською.

Наразі це перша і єдина реакція влади на слова Арестовича.

Нагадаємо: Арестович на прохання написати пост у соцмережі щодо засідань ТКГ українською мовою послав користувача «на х*й».

Арестович прокоментував свою матюкливу репліку

Сам Арестович заявив, що його мат був гідною відповіддю людині тією мовою, яку вона розуміє. Про це Арестович заявив в ефірі телеканалу «Україна 24».

Це була гідна відповідь людині тією мовою, яку вона розуміє. Оцінку дадуть ті, хто мене призначав, але я хочу роз'яснити. Це не людина, це бот. Людина, яка прописана російською мовою в про файлі, приходить до мене, який прописаний українською мовою в профайлі, і щось там вимагає

На запитання, що йому сказав з цього приводу голова делегації в ТКГ Леонід Кравчук, Арестович відповів: «Кравчук ще мені нічого не відповів. Я не є членом делегації, це потрібно чітко розуміти. Я є приватною особою, яка надає державі допомогу на громадських засадах, не отримуючи грошей платників податків й не маючи офіційного статусу. Приватна особа спілкується на своїй приватній сторінці».

«Як найнявсь, то продавсь». Користувач, якого послав Арестович у FB, — про свого кривдника