«Ціни високі, а якість не така добра». Нардепи прокоментували обіди в їдальні Верховної Ради

Неабиякий резонанс в соцмережах викликав допис нардепа Олексія Кучеренка про «грабіжницькі» ціни та «монопольку» в їдальні Верховної Ради.

Сhas News спочатку порівняв ціни в кафе ВР з цінами в деяких ресторанах Києва. І (спойлер!) виявив, що у «Велюрі» справді дешевше, хоча й не все.

А потім поцікавився думкою інших парламентарів щодо асортименту і цін в їдальні Ради.

Єлізавета Богуцька, нардеп від «Слуги народу» відповіла нам, що підвищення цін в парламентському кафе не помітила.

«Я дорогих виробів ніколи не брала. Для мене нічого не підвищилося. Я дуже скромно приймаю їжу. Тому для мене яка була ціна, така і залишилася. Зазвичай я беру сирники або омлет. Можливо, сік або каву. І все, більше нічого. Останній раз була сьогодні. І ціни такі ж і лишилися», — сказала Богуцька.

Володимир В'ятрович, депутат від «Європейської солідарності», не дуже задоволений співвідношенням «ціна/якість» і надає перевагу перекусам у сусідніх з Верховною Радою закладах.

«Я нечасто користуюся їдальнею у Верховній Раді. Коли буваю, то беру каву, невеликий салат і, можливо, якесь друге. Не знаю, чи справді піднялися ціни тепер, але в принципі вони там достатньо високі, а якість аж не така добра. Тому надаю перевагу кафе довкола. За таку ціну у місті можна знайти значно дешевше і краще. Уявлення не маю, для чого було піднімати ціни. Можливо, для них це абсолютно нормальні розцінки. Але я вважаю, що близько 200 гривень за скромний обід — це забагато», — вважає В'ятрович.

Ще з аналогічним питанням ми зателефонували нардепу Олексію Гончаренку («ЄС»). Але той назвав знущанням турбувати його з таких питань і роз’єднався.

Скумбрія по 8 грн. Мережу заполонили меми та фотожаби після заяви Олени Зеленської (фото, відео)